5000onon
5000onon

Praca zdalna w domu – jak nie zwariować podczas kwarantanny?

Praca zdalna w domu – jak nie zwariować podczas kwarantanny?

Od kilku tygodni przeżywamy w Polsce bardzo trudny okres.

Ma on związek z epidemią koronawirusa. To przenoszona drogą kropelkową choroba zakaźna szczególnie zagraża osobom w starszym wieku. Aby zmniejszyć ryzyko zakażenia wiele firm dało swoim pracownikom możliwość wykonywania pracy zdalnej. Wiele osób w naszym kraju zostało poddanych także kwarantannie domowej.

Co robić podczas kwarantanny, aby nie zwariować?

Okres kwarantanny trwa dwa tygodnie. To bardzo trudny okres nawet dla osób, które spędzają kwarantannę we własnym domu. Okres kwarantanny oznacza bowiem konieczność pozostawania przez 24 godziny na przykład w domu. Ten czas może zostać wykorzystany w bardzo różny sposób. Pracownicy niektórych branż mogą w czasie kwarantanny normalnie pracować. Aby jednak móc wykonywać zawodowe obowiązki osoby przebywające na kwarantannie domowej potrzebują odpowiedniego sprzętu. Mogą pracować wykorzystując zarówno komputer stacjonarny, jak i laptop. Rozwiązanie drugie ma wiele zalet. Laptop zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż komputer stacjonarny. Poza tym możemy mieć go przy sobie przez cały czas. Z laptopem można pracować zarówno w łóżku, jak i przy kuchennym stole. Komputer stacjonarny nie jest sprzętem mobilnym, przeniesienie go do innego pomieszczenia zajmuje trochę czasu.

Jaki laptop będzie najlepszy?

W sprzedaży jest obecnie szeroki wybór różnych modeli laptopów. Do wyboru są nie tylko laptopy nowe, ale także używane. Jeśli potrzebujemy laptopa do pracy, świetnie sprawdzi się używany, ale pod warunkiem, że będzie to sprzęt dobrej jakości. Możemy kupić laptop Dell. Amerykański producent ma w swojej ofercie między innymi laptopy biznesowe, które spełniają wymagania najbardziej wybrednych użytkowników. Podczas kwarantanny nie można wychodzić z domu ani na spacer, ani tym bardziej na zakupy. Na szczęście laptop Dell (także używany) osoby przebywające na kwarantannie mogą kupić nie wychodząc z domu. Szeroki wybór używanych laptopów oferuje sklep internetowy vedion.pl.

Kupując używany laptop marki Dell w czasie kwarantanny, będziemy mogli wykonywać na odległość zawodowe obowiązki. Sprzęt marki Dell ma dobre komponenty, laptop sprawdzi się do oglądania filmów, ulubionych seriali i innych programów. Z laptopem marki Dell czas na kwarantannie minie zdecydowanie szybciej.

Informacja prawna

COMMENTS