5000onon
5000onon

Szafa czy lustro? Połącz praktycznie oba meble

Szafa czy lustro? Połącz praktycznie oba meble

Każdy z nas dąży do tego, aby jego dom stanowił przyjazną przestrzeń, w której wszystko ma swoje miejsce. Spędzamy w naszych mieszkaniach sporo czasu, dlatego nie ma w tym nic dziwnego, że zależy nam na ich estetycznym wyglądzie, praktycznych meblach i oryginalnym designie. Na szczęście szeroki asortyment mebli to wyjście na przeciw potrzebom wszystkich klientów.

Pojemna szafa z lustrem- jaką wybrać?

Czy potrzebujesz domu dla swoich ubrań, które już nie mieszczą się w zbyt małej szafie lub na ciasnych regałach? Naszej garderobie należy się odpowiednia troska, dlatego wyboru szafy nie należy pozostawiać przypadkowi. Dzięki niej wśród naszych stylizacji zapanuje porządek. Musimy mieć sporo miejsca do przechowywania rzeczy sezonowych, dlatego szafy są niezbędnym elementem wyposażenia. Nieważne jakie mamy przyzwyczajenia i wyczucie stylu – bez szafy się nie obejdzie. Warto wybrać praktyczny model, który dobrze wpisze się w wygląd całego mieszkania. Często wybieramy szafę do przedpokoju, ponieważ to właśnie tutaj chcemy przechowywać okrycia wierzchnie. Przyda się więc szafa z lustrem. To świetny wybór, który dodatkowo optycznie powiększy przestrzeń. Lustra dobrze odbijają światło słoneczne, dlatego skutecznie rozjaśniają pomieszczenia.

Każdy poszukiwacz niebanalnego wystroju i praktycznych zastosowań interesuje się szafami, które mają w drzwiach zamontowane lustra. Dobrze jest się zastanowić jeszcze przed zakupem, czego dokładnie potrzebujemy. Dobrym źródłem inspiracji są dla nas fotografie i projekty dostępne w internecie, jednak najpierw trzeba ocenić, co rzeczywiście jest nam potrzebne i jakie wymiary szafy będą optymalne. Musi być pojemna, ale nie może przytłaczać wnętrza swoimi dużymi gabarytami.

Organizacja garderoby

Czasem jest tak, że dokładnie wiemy czego szukamy, a kiedy indziej potrzebujemy bodźca, który uruchomi naszą wyobraźnię. Warto wtedy rozejrzeć się wśród oferty dostępnej w sklepach internetowych. Niedrogie i interesujące modele szaf z lustrem znajdziemy między innymi w sklepie Edinos. Warto zwrócić uwagę na to, czy szafa posiada praktyczne relingi, które ułatwiają przechowywanie rzeczy wymagających prasowania. Koszule i marynarki wymagają rozwieszenia, a nie ciasnego układania. Kiedy ubrania znajdują się na wieszaku, znacznie mniej się gniotą. Szafa zyskuje transparentność i nie tracimy czasu na zbędne poszukiwania danej sukienki czy marynarki. To znacznie ułatwia utrzymanie porządku.

Półki też są bardzo przydatne zwłaszcza jeśli potrzebujemy miejsca na układanie tekstyliów czy pościeli. Warto tak zorganizować wnętrze szafy, aby na górnych partiach przechowywać to, czego używamy rzadziej, a w zasięgu rąk mieć to, po co sięgamy często. Możemy wybrać szafę z niewielkim lustrem jak również taką, której wszystkie drzwi są jedną taflą lustra. To dobre rozwiązanie zwłaszcza do niezbyt dobrze doświetlonych przedpokojów. Od razu staną się jaśniejsze,  a my będziemy mogli przeglądać się do woli w wielkich zwierciadłach. Na pewno teraz wszystko dostrzeżemy i żadne mankamenty w wizerunku nie ujdą naszej uwagi.

Informacja prawna

COMMENTS