5000onon
5000onon

Urządzenie pokoju dziecka nie jest wcale łatwym zadaniem

Urządzenie pokoju dziecka nie jest wcale łatwym zadaniem

Urządzenie pokoju dziecka nie jest wcale łatwym zadaniem. Przede wszystkim należy pomyśleć o funkcjonalności, ale również zadbać o dekoracyjny charakter. Najlepiej wybierać takie meble, które będą ponadczasowe i sprawdzą się zarówno w pokoju małego dziecka, jak i nastolatka.

Od małej miłośniczki mody aż do nastoletniej trendsetterki

Dziewczynki od małego interesują się modą. Warto więc urządzić ich pokój w modnych kolorach. Uniwersalna i ponadczasowa jest biel, a dodatkowo kojarzy się z elegancją, dlatego warto wybrać modułową szafę, w której swoje ubrania zmieści zarówno mała dziewczynka, jak i nastolatka. Oczywiście nie można zapomnieć o biurku, które z szafą stworzy monochromatyczną całość. Dobrym wyborem będzie również komoda, która ma wiele zalet. Nie tylko może posłużyć jako szyfoniera, na biżuterię, czy bieliznę, ale również jako toaletka, o której marzy każda nastolatka. Wystarczy dobrać do niej odpowiednio duże lustro, a także wysokie krzesło, np. typu hoker. Z kolei, kiedy dziewczynka jest jeszcze mała komoda będzie doskonałym miejscem nie tylko na jej ubrania, ale również liczne lalki i inne zabawki. Oczywiście do kompletu można dobrać łóżko, które swoim rozmiarem będzie dopasowane zarówno do małego dziecka, jak i nastolatki. Doskonałym wyborem mogą być również kolorowe meble, z szarymi korpusami i biało-różowymi frontami. A która dziewczynka nie lubi różu? W tej stylistyce można urządzić cały wystrój pokoju. Świetnym pomysłem mogą być również animowane naklejki na meble, które nastolatka może zdjąć bez uszkodzenia frontów. Zatem są to meble na lata. Ich geometryczna forma, a także kolorystyka nie przytłacza przestrzeni i świetnie sprawdzi się w każdym pokoju, niezależnie od jego wielkości.

Dla małego chłopczyka i młodego mężczyzny

Chłopcy już od małego raczej stronią od bajkowych dodatków, naśladują we wszystkim swoich ojców i mają podobne zainteresowania. Większość interesuje się również elektroniką i elektryką, dlatego warto do pokoju chłopca wybrać meble z podświetlanymi wnękami. Może w nich trzymać np. modele własnoręcznie wykonanych samolotów czy akwarium z rybkami. Połączenie klasycznej białej barwy z ledowym podświetleniem w różnych kolorach doskonale się prezentuje. Wszystkie elementy pokoju mogą być dopasowane stylistycznie, co tworzy spójną całość. Zatem podświetlony może być zarówno stelaż łóżka, regał, komoda jak i biurko. To doskonały wybór dla małych chłopców, którzy boją się nocnych potworów, jak i nastolatków, którzy lubią do późna czytać książki bądź grać w gry multimedialne. W podświetlanej komodzie mogą trzymać ulubione gry na konsolę, a na niej konsolę i telewizor. Ciekawym wyborem mogą być również klasyczne biało-brązowe meble, gdzie białe gładkie elementy, łączą się z klasyczną strukturą drewna. Można dobrać do nich naklejki z wizerunkiem skate’a, które bez problemu można zdjąć, kiedy się znudzą i nie pozostanie żaden ślad.

Przy wyborze mebli do pokoju dziecięcego warto wybrać ofertę www.forte.com.pl, gdzie jakość i niska cena zawsze idą w parze. Niezależnie od upodobań dziecka można znaleźć meble, które będą mu odpowiadać pod każdym względem.

Informacja prawna

COMMENTS