5000onon
5000onon

Jakie balony kupić na przyjęcie urodzinowe dziecka?

Jakie balony kupić na przyjęcie urodzinowe dziecka?

Urządzanie przyjęcia urodzinowego dla dziecka zawsze wiąże się z koniecznością zastosowania ciekawych rozwiązań dekoracyjnych. Podpowiemy Wam, w jaki sposób stworzyć efektowną dekorację urodzinową z różnych rodzajów balonów.

Balony urodzinowe – duży wybór i niskie ceny

Niegdyś nie mieliśmy w sklepach do dyspozycji tak wielu rozwiązań co dziś. Kupowało się zwykłe, klasyczne, kolorowe balony, bo akurat tego typu dmuchanych dekoracji było zawsze najwięcej. Dziś balony urodzinowe przybierają różnorodne kształty i kolory, dzięki czemu miejsca świętowania rocznicy urodzin zmieniają się nie do poznania i można się w nich poczuć naprawdę fantastycznie. Współcześnie sprzedawane balony dekoracyjne wykonane są z wysokich jakości folii lub gumy. Łatwo można napompować je specjalnymi pompkami lub zwyczajnie nadmuchać. W tej chwili nie ma problemu, by w sklepach internetowych znaleźć nietypowe, pomysłowe i często też zaskakujące kształty balonów, wprowadzających bajeczny nastrój do wszystkich imprezowych przestrzeni dla dzieci. Bez względu na to, czy impreza urodzinowa odbywa się w domu, czy też w specjalnie wynajętej sali restauracyjnej.

Balony urodzinowe – jakie rozwiązania są najmodniejsze?

Przy zapoznawaniu się z ofertą dekoracji na imprezy dziecięce można poczuć się zaskoczonym szerokim wyborem produktów. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są obecnie:

  • balony cyfry i liczby
  • balony w kształcie zwierząt
  • balony w kształcie owoców
  • balony imitujące animowane postacie z bajek i baśni
  • balony przezroczyste w kształcie gwiazdek
  • balony z dodatkowym wypełnieniem, np. w formie kolorowego brokatu

Balony foliowe czy gumowe – co będzie lepsze?

Często spotykamy się z zapytaniami, który rodzaj balonów jest praktyczniejszy. Kolorowe balony foliowe mają charakterystyczny połysk, dzięki czemu po odpowiednim podświetleniu w przestrzeni są natychmiast zauważalne. Ich materiał jest jednak dużo bardziej delikatny od gumy, dlatego aranżując właśnie takie balony w przestrzeni, trzeba obchodzić się z nimi bardzo ostrożnie. Balony cyfry i liczby także wykonane są z połyskującej folii. Najchętniej rodzice wybierają balony w kolorze złotym lub srebrnym. Z liter balonowych z łatwością ułożyć można imię jubilata oraz wiek, który kończy danego dnia. Tak przygotowana kompozycja zawisnąć może na wybranej ścianie domu, mieszkania czy lokalu wynajętego na czas świętowania. Balony cyfry i liczby dostępne są w różnych wielkościach. Można zaaranżować małe, średnie lub duże balony. Im większe balony zastosujemy w celach dekoracyjnych, tym większe będzie wrażenie wywarte na zaproszonych gościach.

Balony urodzinowe – najlepsze pomysły na aranżację

Jakie miejsce w domu czy wynajętym lokalu będzie najlepsze dla dekoracji urodzinowej w formie balonów? Wielu rodziców decyduje się rozwieszać balony urodzinowe w najbardziej reprezentatywnym miejscu w domu, czyli salonie, gdzie najczęściej podejmuje się gości. Kolorowe balony foliowe świetnie prezentować się mogą, kiedy zawiesimy je nad kominkiem, albo przy drzwiach wejściowych. Z dostępnych, wszystkich liter alfabetu oraz cyfr ułożyć można każdy napis, jaki tylko przyjdzie nam do głowy. Im więcej liter zastosowanych – tym bardziej dekoracja urodzinowa będzie zauważalna.

Balony urodzinowe – dekoracja nie na jeden raz

Po zakończonym balu urodzinowym nie trzeba wyrzucać balonów do śmieci. Warto je odłożyć, ponieważ mogą przydać się na przyszłoroczne urodziny. Nasze lub kogoś z naszych najbliższych. Czasami wystarczy odrobinę uzupełnić element dekoracji nowym zestawem balonów, aby na formie ozdobnej mogli skorzystać też inni, do czasu, gdy i nam balony przydadzą się do ponownego użytku. Balony foliowe lub gumowe są elementami niezwykle łatwymi w montażu. Ich demontaż także nie będzie zajmował zbyt wiele czasu. Dzieci lubią w przestrzeniach jak najwięcej kolorów, dlatego w pierwszej kolejności dobrze jest rozważyć zastosowanie balonów o wszystkich możliwych i intensywnych barwach, nie tylko w kolorze złota i srebra.

A może balony litery, albo cyfry? Wszystkie balony świata znajdziesz na Tanie-Dekoracje.pl

Informacja prawna

COMMENTS