5000onon
5000onon

W co się zaopatrzyć idąc na mecz piłkarski, czyli przegląd gadżetów prawdziwego kibica

W co się zaopatrzyć idąc na mecz piłkarski, czyli przegląd gadżetów prawdziwego kibica

Ważny mecz naszej drużyny już za rogiem – kupiliśmy bilety, zaopatrzyliśmy się w szaliki i nabyliśmy koszulki z nazwiskiem oraz numerem naszego ukochanego piłkarza.

Czy jednak można pójść o krok dalej i udowodnić innym kibicom, że to my zasługujemy na miano króla fanów futbolu? Nic prostszego, wystarczy na kilka dni przed datą tego niezwykle ważnego dla nas wydarzenia odwiedzić stronę internetową jednego ze sklepów oferujących swoim konsumentom gadżety o tematyce piłkarskiej, jak np. Sklep Kibica Wisły Kraków.

Na co szczególnie warto zwrócić uwagę? Naszym zdaniem nic lepiej nie łączy w sobie miłości do sportu z wartością użytkową jak uszyta na miarę oraz wykonana z najwyższej jakości materiałów czapka z daszkiem. Nie tylko ochroni ona nas przed deszczem, porywistym wiatrem, czy saharyjskimi promieniami słońca, ale także sprawi, że osoby obok których zajmiemy miejsce na stadionie lub hali sportowej będą doskonale wiedziały, jakiej drużynie kibicujemy. Jeżeli pragniemy dopełnić naszej stylizacji, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy przeznaczyli oszczędności na zakup wygodnej i pojemnej nerki, eleganckich okularów przeciwsłonecznych, czy ciepłej bluzy z logotypem zespołu. Wszystkie te produkty nie tylko wyglądać będą nad wyraz stylowo, ale i pełnić będą rolę użytkową.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kreatywność fanów futbolu wykracza znacznie poza powyższe propozycje, dlatego też w dalszej części niniejszego artykułu postanowiliśmy zaprezentować im produkty nieco bardziej nietypowe. Uważamy bowiem, że prawdziwy kibic zasługuje także na metalową klamrę do spodni zdobioną herbem ukochanego klubu, smycz na klucze oraz opaskę. Co jednak w sytuacji, gdy podczas przerwy postanowimy udać się do pobliskiego punktu gastronomicznego by zaspokoić głód oraz ugasić pragnienie? W takiej chwili również możemy manifestować swoje przywiązanie do piłki kopanej. W jaki sposób? Opłacając rachunek za zamówione smakołyki z tylnej kieszeni spodni wyjąć możemy wysokiej jakości portfel w barwach naszego ulubionego klubu, do którego dodatkowo przytwierdzić można gustowną przypinkę utrzymaną w podobnym tonie.

Jak więc doskonale widać – wybór jest wręcz przeogromny, my natomiast nie ryzykujemy, że zaopatrując się w nadmienione akcesoria przed udaniem się na ważny mecz nadmiernie wydrenujemy swój domowy budżet, bowiem wszystkie one charakteryzują się korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Jeżeli kupujemy więcej niż jeden produkt, warto zastanowić się przed finalizacją transakcji, czy nie zbliżają się urodziny lub imieniny innego dobrze nam znanego fanatyka futbolu – pozwoli nam to bowiem obniżyć koszty przesyłki (wszystkie wyroby przesłane zostaną jedną paczką), a my dodatkowo oszczędzimy sobie stresu związanego z koniecznością nabywania prezentów na ostatnią chwilę, co jak zapewne dobrze wiemy z własnego doświadczenia nie zawsze musi się skończyć dobrze. Omawiane sklepy internetowe warto także odwiedzać regularnie, bowiem często organizują one promocje i oferują klientom korzystne rabaty, dzięki czemu zaoszczędzić będziemy mogli jeszcze więcej!

Informacja prawna

COMMENTS