5000onon
5000onon

Kilka pomysłów na udane urodziny dziewczynki – przyjęcie urodzinowe z bohaterkami bajek

Kilka pomysłów na udane urodziny dziewczynki – przyjęcie urodzinowe z bohaterkami bajek

Niemal każda mała dziewczynka marzy o tym, aby być księżniczką, a ulubione postaci z bajek są ogromną inspiracją. Urodziny dziewczynki to zatem doskonała okazja do tego, aby zaskoczyć małą jubilatkę obecnością ulubionych bohaterek na przyjęciu urodzinowym. Podpowiadamy, co będzie potrzebne do tego, aby przenieść bohaterkę imprezy urodzinowej i jej gości w bajkowy świat.

Impreza urodzinowa – pomysły na motyw

Aby ułatwić sobie zadanie dekoracji i wyboru akcesoriów urodzinowych, warto zdecydować się na konkretną bajkę. Do najbardziej popularnych tytułów należą obecnie:

  • Kraina Lodu – cudowna opowieść o dwóch siostrach – księżniczce Annie i królowej Elsie, która toczy się w niezwykle śnieżnym i mroźnym Arendelle. Bohaterkom towarzyszy uroczy bałwanek Olaf, a także słodki Renifer Sven i jego właściciel Christof. To cudowna opowieść o siostrzanej miłości, poświęceniu i przyjaźni. Będzie to doskonały motyw przewodni urodzin dziewczynki.
  • Vaiana: Skarb Oceanu – historia toczy się w zupełnie odmiennym klimacie niż Kraina Lodu. Główna bohaterka – Vaiana mieszka na tropikalnej wyspie i postanawia uratować ją przed całkowitym zniszczeniem, wyruszając w morską wyprawę w poszukiwaniu półboga Maui. Bajka opowiada o sile, wytrwałości i współpracy.
  • Piękna i Bestia – kultowa już bajka produkcji Walta Disneya o wciąż aktualnym przesłaniu. Księżniczka Bella wykazuje się szlachetnością i aby ratować swego ojca pozwala się uwięzić w zamku Bestii, który okazuje się zaczarowanym księciem. Wzruszająca opowieść o ukrytym pięknie i niezwykłej przemianie bohatera z towarzystwem uroczych mebelków, imbryczka, świecznika czy starego zegara, które mówią ludzkim głosem.

To tylko kilka propozycji. Jeśli jednak jubilatka lubi równie mocno wszystkie księżniczki, można zastosować dekoracje z wizerunkami bohaterek z wielu różnych bajek. Sprawdź ofertę akcesoriów urodzinowych na urodziny dziewczynki na GoDan Party, aby znaleźć dodatki z wybranym motywem.

Specjalne zaproszenie na urodziny dziewczynki

Wybór motywu przewodniego urodzin dziewczynki powinien zostać dokonany odpowiednio wcześnie, aby można było dobrać wzór zaproszeń nawiązujący do konkretnej bajki. W zależności od upodobań jubilatki, wszyscy zaproszeni goście mogą otrzymać zaproszenie w tym samym wzorze lub można wybrać wśród kilku wariantów. Na początku planowania przyjęcia należy stworzyć listę gości, aby zaproszenia na urodziny dziewczynki zostały wręczone przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Dekoracje i zastawa na urodziny dziewczynki

Przy organizacji przyjęcia urodzinowego dla dziecka warto pamiętać o odpowiednich dekoracjach i akcesoriach urodzinowych. Wybierając motyw przewodni zabawy, zadanie dotyczące dekoracji jest ułatwione. Najlepiej zastosować bannery i balony, na których znajdować się będą wzory i motywy nawiązujące do księżniczek i bohaterek ulubionej bajki dziecka. Nie należy zapominać również o tym, że przyjęcie dla najmłodszych rządzi się swoimi prawami. Mali goście nie są tak uważni, jak dorośli, zatem tradycyjna zastawa na stole może okazać się niepraktyczna, a dodatkowo jej obecność wśród bawiących się dzieci niesie ze sobą ryzyko stłuczenia. Z tego względu lepiej zastosować zastawę jednorazową. Najlepszym wyborem będą talerzyki papierowe, kubeczki i serwetki z motywem ulubionej bajki jubilatki. Sprawdź ofertę serwetek, kubków i talerzyków papierowych GoDan Party.

Impreza urodzinowa – pomysły na akcenty związane z bajką

Oprócz dekoracji i zastawy z motywem wybranej bajki, warto zadbać także o kilka dodatkowych szczegółów, które podkreślą charakter przyjęcia i będą nawiązywać do ulubionych bohaterów. Oto kilka sposobów na to, aby dodatkowo podkreślić motyw bajkowy:

  • muzyka z bajki puszczona w tle
  • konkurs na wykonanie piosenki z bajki
  • quiz wiedzy o bohaterach bajki
  • kolorowanki z postaciami z bajki
  • konkursy z nagrodami z motywem wybranej bajki

Twoja córka na pewno będzie zachwycona takimi urodzinami i zapamięta je na długo.

Informacja prawna

COMMENTS