5000onon
5000onon

Meble Bellamy – najlepsze meble do pokoju dziecka?

Meble Bellamy – najlepsze meble do pokoju dziecka?

O charakterze aranżacji pokoju dziecięcego w dużej mierze decyduje jego wyposażenie. Jeśli przymierzasz się właśnie do przygotowania projektu i poszukujesz odpowiedniego łóżeczka i innych niezbędnych mebli, rekomendujemy te wyprodukowane przez markę Bellamy.

Bezpieczeństwo

To pierwszy aspekt, na który zwracamy uwagę przy wyborze mebli dla dzieci. Powinny być one wykonane z materiałów niestwarzających zagrożenia dla zdrowia najmłodszych. Meble Bellamy produkowane są z płyt i desek drewnianych. Zastosowane w celu dekoracyjnym i konserwatorskim farby spełniają normy Chemical Resistance, co pozwala na ich zastosowanie w przypadku produktów dla dzieci. Ale to nie wszystko – meble Bellamy wyposażone zostały w szereg modułów, które podnoszą bezpieczeństwo ich użytkowania. Zaliczyć możemy tu m.in. prowadnice samodomykające czy system „push to open”. Zabezpieczenia te uchronią dzieci przed przytrzaśnięciem sobie palców, kiedy staną się bardziej samodzielne. Doskonałe wykonanie i odpowiednie wyprofilowanie wystających półek i blatów to odpowiedni wybór do pokoju dziecięcego.

Funkcjonalność

Producenci mebli dla dzieci powinni zwracać uwagę na ich przydatność przez wiele lat, a nie tylko na wczesnym etapie życia dziecka. Meble Bellamy umożliwiają łatwy montaż, a następnie demontaż dodatkowych elementów do zakupionych modeli. Do klasycznej komody możemy np. przymocować przewijak i zdemontować go wtedy, kiedy nie będzie nam już potrzebny – bez obaw o pozostawienie śladów na blacie. W ofercie producenta znajdziemy też szereg modeli o rożnych rozmiarach. Szafy i komody mają głębokie szuflady i półki wewnętrzne, co pozwoli nam zadbać o właściwą organizację ubranek, akcesoriów czy zabawek. W wielu przypadkach możemy sami dostosować wysokość poszczególnych półek. Warto również zwrócić uwagę na łatwość utrzymania mebli w czystości – wystarczy przecierać je wilgotną bawełnianą szmatką. Można zastosować też środki do pielęgnacji mebli.

Estetyka

Meble Bellamy to doskonały wybór do pokoju dziecięcego przede wszystkim ze względu na swoje piękno. Na uwagę zwraca jakość zastosowanych materiałów oraz jakość wykończenia. Projekty poszczególnych kolekcji utrzymane są w stylistyce skandynawskiej – meble charakteryzują się dosyć prostą formą, ale od razu przyciągają uwagę delikatnie zdobionymi frontami i dopasowanymi do całości uchwytami. Będą doskonałym wyborem do każdej aranżacji, niezależnie od przyjętego stylu. W zależności od kolekcji znajdziemy szafki, komody i łóżeczka w popularnych kolorach – bieli, jasnych szarościach, odcieniach pastelowych czy zachowujących naturalny kolor drewna.

Dlaczego meble Bellamy?

Jeśli kupujesz wyposażenie do pokoju dziecięcego, postaw na meble Bellamy. Dzięki dostępności wielu kolekcji bez problemów znajdziesz modele dopasowane do Twojego projektu. Co ważne, to inwestycja na lata. Te uniwersalne meble sprawdzą się nawet w pokoju nastolatka.

Informacja prawna

COMMENTS