5000onon
5000onon

ZADBANY WÓZEK, TO SPRAWNY WÓZEK!

ZADBANY WÓZEK, TO SPRAWNY WÓZEK!

Wiele mówi się o wózkach dziecięcych. Na rynku dostępnych jest wiele modeli nowych i używanych. Zadbany, może służyć Ci długo. Być może spacerować w nim będzie każde z Twoich dzieci. Co zrobić, aby taki pojazd przez lata był zadbany i bezawaryjny?

TO NIE JEST TRUDNE

Na początku trzeba wyjaśnić jedną kwestię – dbanie o wózki dziecięce nie należy ani do skomplikowanych, ani do czasochłonnych czynności. W większości przypadków wystarczy Ci wilgotna ściereczka, smar albo spray i sprawna pralka. Aby wózek służył długo, należy jednak dbać o niego regularnie i nie dopuścić do powstania korozji, rozdarć czy zasychania plam.

CZĘŚCI TEKSTYLNE

Kupując wózki Warszawa sprawdź czy ten, który chcesz wybrać posiada zdejmowane części tekstylne. Jeśli tak – sprawa jest prosta. Regularnie odkurzasz wnętrze spacerówki lub gondoli z okruszków, kurzu lub piasku, a następnie pierzesz całość w pralce. Jeśli nie masz możliwości zdjęcia powłok materiałowych, również możesz o nie zadbać. W razie zabrudzeń, potrzebna będzie Ci wilgotna szmatka i środek do usuwania zabrudzeń. Szybko wywabisz plamy i całość będzie lśnić czystością!

Pamiętaj, aby podczas spacerów, szczególnie podczas deszczu i opadów śniegu, osłaniać wózek dołączonymi elementami ochronnymi. Dzięki nim nie tylko zadbasz o komfort swojego dziecka, ale także osłonisz części tekstylne przed plamami z błota lub przemoknięciem. Pamiętaj, aby po każdym spacerze w dużej wilgotności, pozostawić wózek do wyschnięcia w suchym, ciepłym miejscu.

KOŁA

Koła należy od czasu do czasu przemywać, aby pozbyć się z ich bieżnika kamieni, błota oraz piasku. To pozwala również na przeprowadzanie regularnej kontroli zawartości powietrza. Jeśli poświęcisz temu aspektowi uwagę, szybko zauważysz przebitą lub nieszczelną oponę.

HAMULCE

Wózki spacerowe Warszawa muszą być bezpieczne. Z tego względu należy odpowiednio dbać o hamulce. Ważne jest to, aby nie zacinały się i reagowały od razu na każdy Twój ruch. W konserwacji tego elementu najlepiej pomoże Ci spray silikonowy, który zadba o jego ruchomość.

SPRAWDŹ OFERTĘ NAJLEPSZYCH

Jeśli szukasz miejsca, w którym znajdziesz modele wózków z całego świata, warto zajrzeć do sklepu internetowego wozki-foteliki.pl. Możesz kupić tam nie tylko idealne pojazdy dla Twoich dzieci, ale również akcesoria dziecięce i niemowlęce od uznanych producentów

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Stokke

Informacja prawna

COMMENTS