5000onon
5000onon

Worko-plecaki odblaskowe – zadbaj o bezpieczeństwo dzieci w drodze do i ze szkoły!

Worko-plecaki odblaskowe – zadbaj o bezpieczeństwo dzieci w drodze do i ze szkoły!

Worko-plecaki, które dorosłym kojarzą się z workami na szkolne kapcie z lat dziewięćdziesiątych, kilka lat temu triumfalnie powróciły jako modne akcesorium. Dziś noszą je wszyscy – rowerzyści, sportowcy, młodzież, dzieci i dorośli. I nic dziwnego – ten skromny gadżet ma bowiem szereg zalet, które czynią go idealnym sposobem na przenoszenie drobnych, niezbyt ciężkich przedmiotów. Jeśli zaś przy okazji worko-plecak może zadbać o nasze bezpieczeństwo, to znak, że naprawdę warto go mieć!

Odblaskowy plecak na rower

Plecak typu worek to jeden z ulubionych gadżetów odblaskowych wśród użytkowników miejskich rowerów – mówi ekspert ze sklepu kamizelkiodblaskowe.com.pl. – To dlatego, że doskonale pasuje do miejskich stylizacji. Poza tym plecak zawsze mamy przy sobie, nawet jeśli wychodząc rano z domu nie planujemy przejażdżki rowerem. Dzięki temu nie musimy myśleć o dodatkowych odblaskach, które nie zawsze pasują do codziennych ubrań i o których łatwo zapomnieć.

Odblaskowy plecak rowerowy ma dużą powierzchnię i znakomicie odbija światło – dzięki temu rowerzysta jest świetnie widoczny dla znajdujących się za nim kierowców. Materiał jest wodoodporny, co stanowi sporą zaletę podczas podróży po mieście. Dodatkowym środkiem bezpieczeństwa jest pas odblaskowy wszyty w poprzek worka.

Worko-plecak na codzienne zakupy

Coraz więcej z nas, wychodząc na miasto, wrzuca do torebki lub kieszeni dodatkową torbę bawełnianą, która, niewiele ważąc, może nas uratować w sytuacji, w której zrobimy niespodziewane zakupy, wstąpimy do biblioteki po kilka książek, czy będziemy chcieli spakować morką parasolkę. Worko-plecak pełni dokładnie taką samą rolę, ale ma tę zaletę, że możemy go zarzucić na plecy. W przypadku większych zakupów to prawdziwe błogosławieństwo, nie tylko bowiem mamy wolne ręce, ale też równomiernie obciążamy kręgosłup. Ponadto, plecak odblaskowy wykonany jest z niezwykle wytrzymałego, a przy tym lekkiego materiału. Jest lżejszy, niż typowa torba bawełniana!

Odblaskowe gadżety dla dzieci

Dzieci jeszcze częściej niż dorośli zapominają o swoim bezpieczeństwie, dlatego kiedy zastanawiamy się, jakie odblaskowe gadżety wybrać dla naszego dziecka, postawmy na coś, co maluch zawsze będzie mieć przy sobie. Odblaski dla dzieci muszą mieć ponadto szczególnie atrakcyjną formę – mówiąc krótko, dziecko musi chcieć je nosić. Worko-plecak doskonale sprawdzi się w tej roli. Strój na w-f, kapcie na zmianę, kanapki czy wyprawka na wycieczkę szkolną znajdą swoje miejsce w odblaskowym worku, który dziecko może przyczepić do tornistra lub nosić samodzielnie jako plecak. Różne kolory do wyboru dodatkowo uatrakcyjniają ten gadżet. Dziecko ma do wyboru kolor żółty, różowy, pomarańczowy i jasnozielony.

Ponadto przy zamawianiu większej liczby worków można rozważyć indywidualny nadruk. Może to być logo przedszkola czy szkolna tarcza, nazwa grupy przedszkolnej. Materiał doskonale nadaje się do drukowania, a nadruk jest trwały i odporny na spieranie – tłumaczy ekspert ze sklepu kamizelkiodblaskowe.com.pl.

Worki mają wzmocnione rogi, dzięki czemu nie będą się przecierać. Wytrzymały i wodoodporny materiał to gwarancja, że worek wytrzyma duże naprężenia czy upadek na ziemię. Jest więc świetnym, wielofunkcyjnym gadżetem, który przyda się i dużym, i małym!

zdjęcie: stock.adobe, autor: Ira_Shpiller

Informacja prawna

COMMENTS