5000onon
5000onon

Wózek – bezpieczeństwo dziecka w ponadczasowym i stylowym wydaniu

Wózek – bezpieczeństwo dziecka w ponadczasowym i stylowym wydaniu

Szukasz idealnego wózka, który zapewni wygodę i bezpieczeństwo Twojego dziecka? Nie wiesz jaki model wózka wybrać spośród tylu dostępnych produktów? A może po prostu chcesz być modną mamą i prezentować się stylowo z wózkiem na ulicach? Mam dla Ciebie coś, co spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Bezpiecznie i wygodnie na spacerze

Dostajesz oczopląsu, przeglądając setki ofert różnych wózków i spacerówek, boli cię głowa od nadmiaru opisów, informacji i zbyt dużego wyboru? Każda przyszła mama zmaga się z podobnym problemem, nie jesteś sama. Twoje dziecko zasługuje na to, co najlepsze, a ty jako matka, na dokładnie to samo. Wózek to coś, co będzie ci potrzebne codziennie, w różnych warunkach atmosferycznych, na różnych powierzchniach i w różnych miejscach. Potrzebujesz wózka, który jest gotowy na wszystko, łatwy do złożenia, łatwy w obsłudze i transporcie. Co powiesz na gondolę, która jest przestronna, możliwa do zamontowania na dwóch różnych wysokościach, a do tego z wygodnym materacem w środku, zapewniającym cyrkulację powietrza? Która w bardzo łatwy i szybki sposób zmienia się w spacerowe siedzisko, ze stopniową regulacją nachylenia, wysokości i do tego z aż pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa? W idealnym wózku potrzebujesz czegoś jeszcze? Może dużych kół, które poradzą sobie nie tylko z nierównymi chodnikami w mieście, ale też nierównościami na polnych drogach? Dwoma zwykłymi i dwoma obrotowych, zapewniającymi sprawne manewrowanie. A może wielostopniową, płynną regulację rączki? Możliwość montowania gondoli w taki sposób, żebyś cały czas miała na oku swoje dziecko, a później spacerówki przodem do kierunku jazdy, żeby dziecko mogło podziwiać widoki? Brzmi jak wymarzony wózek?

To Dubatti, One – wózek uniwersalny głęboko-spacerowy 2w1, a to nie wszystko, co ma do zaoferowania!

Więcej niż zwykły wózek?

Tak, Dubatti One to o wiele więcej niż tylko wózek, to Twój asystent na czterech kółkach. Z nim jesteś w stanie nie tylko dopasować jego rozmiar i ułożenie do potrzeb Twoich i Twojego bobasa. Posiada przestronny koszyk na zakupy, zapinany na magnes, dzięki czemu łatwo możesz coś do niego schować i coś z niego wyjąć, bez szarpania się z zamkami i bez obaw, że coś zostanie z niego skradzione. Na skórzanej rączce znajdziesz przydatne uchwyty, stabilizujące torbę z produktami do pielęgnacji dziecka. Nie zsuwa się, nie spada, nie obija się o Twoje nogi, utrudniając spacerowanie. Hamulec nożny jest łatwy w obsłudze, odblokowujesz i blokujesz bez najmniejszego problemu. W zestawie dostajesz też parasolkę, śpiwór, torbę pielęgnacyjną i adapter do fotelika samochodowego. Do tego decydując się na zakup tego modelu, wybierasz kolor gondoli, kolor ramy i nawet kolor kół! Tworzysz swój prywatny, idealny wózek, z którym jesteś gotowa na każdą pogodę. Wózek idealny masz na wyciągnięcie ręki. I to w jakim stylowym wydaniu!

fot. mamaija.pl

Informacja prawna

COMMENTS